| RAY a întrebat:

Accesul la cele mai importante site-uri de piraterie de filme şi seriale a fost interzis pentru utilizatorii de internet din România.
Ce parere aveti?
https://adevarul.ro/......index.html

5 răspunsuri:
| Endoryus a răspuns:

Exista site-ul ala de 11/12 ani care inca e la putere. E cu invitatie si restul dar totusi, usor de obinut. SI daca nu e ala ea altul si tot asa. Mereu vor fii.

| ovidiu123432 a răspuns:

Ce noroc ca nu-s in Romania si pot sa vad in continuare laughing)
Mi se pare corect totusi, se dau foarte multi bani pentru a crea un film / serial, iar dupa le vedem aproape free, ca pe site-uri is o gramada de reclame si cam tot platim intr-un fel sau altul.

| Endoryus a răspuns (pentru ovidiu123432):

Lasa ca isi scot aia banii, nu le plange tu de mila.

| ovidiu123432 a răspuns (pentru Endoryus):

Nu ma plang de mila, doar mi-am lasat parerea.

| Endoryus a răspuns (pentru ovidiu123432):

E o vorba. E clar ca nu iesi prea mult din casa.