| dream36 a întrebat:

Actorii turci stiu limba engleza?! Dar cei indieni? Dau FUNDA :*

Fara raspunsuri de pe internet!

Răspuns Câştigător
| pufulescu a răspuns:

Despre cei turci nu cred ca stie cineva fiindca nu poti spune in general ca stiu sau nu, depinde de la om la om la fel ca in Romania dar cei indieni stiu sigur fiindca engleza e limba oficiala in administratie. Asta din cauza ca tara aceea e imensa si sunt prea multe limbi si dialecte.

3 răspunsuri:
| KamaSutra a răspuns:

Unii da, dar nu toti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Unii da, alții nu...

| npx770 a răspuns:

Depinde in ce tara vor sa isi continuie cariera. Daca vor sa se duca in America pentru un film sau ca sa ramana acolo mereu, atunci da, trebuie sa stie limba engleza.Depinde doar de ei...