| YellowAngel a întrebat:

Actorul Sebastian Stan este ruda cu cantareata Alexandra Stan?

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

In ideea ta ar putea fi ruda si cu Laurel Stan.
Nu este decat o coincidenta de nume.

| Adry05 a răspuns:

Nu

| Sofer a răspuns:

Niciun grad de rudenie.

| JackR a răspuns:

Constanta are cam 300.000 de locuitori. Nu stiu pe cati ii cheama Stan, dar cred ca sunt cel putin 20 de linii familiale distincte. Faptul ca Sebastian Stan si Alexandra Stan sunt amandoi nascuti in Constanta, nu inseamna neaparat ca sunt rude.
(Funny facts: Tatal meu avea acelasi nume si prenume cu cel al unui secretar judetean al P.C.R., desi nu exista nici o legatura de rudenie intre noi. Am avut o viata frumoasa in ani de scoala! big grin)

| aumih16 a răspuns:

Nu! e nume comun! e ca si cum ai compara pe emilia popescu cu stela popescu! nu are nici o treaba! oricum la noi nu stiu cat de iubita e alexandra stan! dar la japonezi chinezi coreeni acolo ehe! chestia este ca lui alexandra stan ii place sa impresioneze dar nu prin muzica! da! are ea alte metode! dar in fond asa sunt toti artistii, deci nu este de condamnat! chiar a marturisit! ca ar fi bisexuala! ca ii place si partea femeiasca dar si cea barbateasca! macar inna e mai desteapta ca ea, cu scaunul la cap, asa!

| DenisaNicoletaG a răspuns:

Nu au nici o legatura unul cu altul.

| Theo94 a răspuns:

Cred ca este o coincidenta.