| Amy240 a întrebat:

Am auzit ca AHS si Supernatural sunt seriale foarte faine.Dar as vrea sa stiu care este mai bun? adica nu neaparat mai bun dar mai fain, care merita vazut primul...

7 răspunsuri:
| Gizăz a răspuns:

AHS a avut un prim sezon bun. După nu mi-a mai plăcut. Supernatural e excelent în primul sezon şi bun în următoarele trei sau patru. Per total, SUpernatural e mai ok.

| Sn4k3 a răspuns:

Supernatural. E foarte tare, mai ales de la sezonul 4 in colo. Daca incepi sa te uiti o sa devii obsedata laughing. Eu sunt acum la sezonul 10 episodul 1. Naspa ca mai am putin si il termin, dar ma apuc de Reaper dupa. Vizionare placuta! Alte seriale tari : Spartacus, Reaper, Doctor Who.

| Syndre a răspuns:

Supernatural merită văzut, e chiar foarte reușit la început, deși scade treptat. Personal l-am lăsat undeva pe la sezonul 6.
AHS nu mi-a plăcut, cred că m-am oprit pe la episodul 5. Vizionare plăcută!

| Amy240 explică:

Multumesc tuturor pentru pareri :*

| JustMe4ever a răspuns:

Eu vizionez Supernatural din vara (sunt la sezonul 9) si mi se pare un serial foarte bun.
E foarte captivant si atunci cand iti spui ca cei doi frati au facut de toate ramai surprins sa afli ca se poate intampla ceva si mai interesant.

| andreea0722 a răspuns:

Eu le vizionez pe amandoua, si pot sa spun ca serialul supernatural este mult mai tare decat ahs, in american horror story in fiecare sezon are cate o poveste TOTAL diferita (mie una mi-au placut cel mai mult sezonul 1 si 3), iar in supernatural sunt doi frati care vaneaza cate ceva, aici sunt episoadele diferite, gen azi vaneaza fantome, maine demoni si tot asa, dar raman constant sam si dean (cei doi frati)
deci eu iti recomand sa te uiti la supernatural

| MelliMelisa a răspuns:

Supernatural.