| Iuli_1498 a întrebat:

Am auzit ca in 2011 va aparea al patrulea film din seria "Piratii din Caraibe". Personajul principal va fi tot Johnny Depp insa Orlando Bloom si Keira Knightley nu vor mai aparea. Ideea de a aduce noi personaje va atrage mai multi fani sau ii va pierde si pe cei existenti? va avea totusi succes?

Răspuns Câştigător
| anka a răspuns:

Titlu orginal este Pirates of the Caribbean: On Stranger Tides.
Cele mai interesante provocări, conform lui Sparrow, sunt zombii, gândacii, sirenele şi "reaua" Penélope Cruz, în rolul unei femei din zbuciumatul trecut al eroului.
Filmul se lansează în toată lumea pe 20 mai 2011.
În această poveste despre adevăr, trădare, tinereţe şi moarte, căpitanul Jack Sparrow reîntâlneşte o femeie din trecutul său şi habar n-are dacă între ei se reaprinde scânteia dragostei sau ea doar îl foloseşte pentru a găsi legendara Fântână a Tinereţii. Când este obligat să se urce la bordul navei Revenge, condusă de formidabilul pirat Blackbeard, Jack se trezeşte în faţa unei neaşteptate aventuri în care nu ştie de ce să se teamă mai mult: de Blackbeard sau de femeia din trecutul său.

3 răspunsuri:
| NoMusicNoLife a răspuns:

Eu cred ca depinde de actori... daca ei joaca bine, vor fi si multi spectatori... sper doar sa aleaga bine actorii big grin

| andrei a răspuns:

Pai intotdeauna oameni vor ceva nou:p

Si Johnny Depp este un fel de imagine cand zici Johnny Depp te gandesti imediat la capitanul jack Sparrow insa cand zici orlando Bloom te candesti la... Orlando Bloom

P. s. am partea a 3:d

| tralala_9688 a răspuns:

Eu cred ca va avea acelasi succes chiar daca nu il mai putem admira pe Orlando.Am inteles ca apare Penélope Cruz.