| pwp a întrebat:

care fata va place mai mult din Piratii din Caraibe love struck?
Keira Knightley sau Penelope Cruz?

Răspuns Câştigător
| Silvia_6960 a răspuns:

Keira Knightley impreuna cu Jhonny Depp, sunt cei care au dat emotie, sare si piper acestui film, sunt pur si simplu naturali, si Keira este fantastica in ceea ce face. I se potriveste rolul si stie exact cum sa il scoata in evidenta. O actrita de nota 10.

11 răspunsuri:
| Chris a răspuns:

Keira Knightley

| ZEU93 a răspuns:

Penelope Cruz

| Mao a răspuns:

Keira Knightley.

| mmary a răspuns:

Keira Knightley

| ioanaioana a răspuns:

Miemi place foarte mult keira knightley pentru ca e foarte talentata si stie ce facewinking

| marui08 a răspuns:

Keira Knightley! Desi nici Penelope nu joaca rau, dar o prefer pe Keira.

| Annaa a răspuns:

Niciuna. Imi place Jhonny Deep

| maryfanMJ97 a răspuns:

Keira knightley

| AstaMica15 a răspuns:

Penelope cruz e mai fumoasa

| zalex98 a răspuns:

Keira Knightley:X

| Gandăr a răspuns:

@Anaa : De acord.
Johnny Depp =p~ Like!