| Alex4LighT a întrebat:

Buna ziua TPU!
Deci in ultimele 3 saptamani am urmarit pe ProTV primele 3 filme din Piratii din Caraibe. Mi-au placut foarte mult, si desi puteam sa le iau de pe net, am preferat sa le vad la televizor intins in pat^^.
Intreabarea mea este, va fi si al 4-lea film difuzat sambata pe ProTV, acesta fiind Piratii din Caraibe pe ape si mai tulburi(Pirates of Caribbean on stranger tides)? Pe programul acestui canal de televiziune, nu am vazut ca acesta ar fi dat sambata.As dori sa ma lamuriti, daca stiti cu siguranta.
Si inca o intrebare, de ce Orlando Bloom si Keira Knightley nu au mai aparut in al 4-lea film din aceasta serie? Din cauza celor intamplata in al 3-lea, sau au fost probleme la filmari?
Va multumesc anticipat, o zi buna!

1 răspuns:
| alecs91 a răspuns:

Nu va fi dat-a partea a4-a