| MaDaMadalina18 a întrebat:

Credeți ca Pirații din Caraibe 4 v-a mai fi asa de interesant fără Orlando Bloom si Keira Knightley? cryingcrying... Mie una nu-mi place, adică era frumos sa continue tot cei 3 actoricrying...erau super tari sad:X

Răspuns Câştigător
| bogdanp a răspuns:

Sa zicem ca deja se exagereaza cu seriile astea din Piratii din Caraibe...au fost frumoase (nu poate nega nimeni) insa o vorba spune,, Ce-i prea mult strica''. Nu cred ca filmul va mai avea acelasi entuziasm mai ales ca cei 2 actori vor fi inlocuiti cu altii.

1 răspuns:
| amalia125 a răspuns:

Si eu am vazut cele 3 filme, la 4 nu m-am uitat, dar presupun ca fara Orlando Bloom si Keira Knightley filmul va fi plicticos.