| loveiseverything a întrebat:

Cum vi s-a parut Pirații din Caraibe: Pe ape și mai tulburi(ultimul din serie)?
Mie mi s-a parut ok, dar nu asa bun ca celelalte.Prestatia lui Johnny Depp a fost foarte buna, ca intotdeauna insa ar fi iesit mai frumos filmul daca ar fi jucat Orlando Cloom si Keira Knightley, nu Penélope Cruz.

1 răspuns:
| tabittha a răspuns:

Tocmai l-am vazut aseara. Eu cred ca ne-am obisnuit noi prea mult cu cei doi actori insa, fiind pastrata cireasa de pe tort (Johnny Depp) a fost destul de reusit si acesta. Mai ales scena cu sirenele a fost ceva deosebit si nou in acest film. Mie mi-a placut