| ShadowSparks18 a întrebat:

Am început de curând să mă uit la Anime-ul Naruto. În prezent sunt la Naruto Shippudden. În timp ce vizionam seria am dat din întâmplare peste un episod din Naruto care era diferit de povestea originală în sensul în care Minato și Kushina, părinții lui Naruto erau vii în acel episod iar Sasuke avea să plece din sat fiind cu câțiva ani mai mare decât avea în povestea originală atunci când a părăsit satul pentru a se duce la Orochimaru. Acum întrebarea mea este:
Ăștia care au creat seria Naruto au făcut cumva o poveste alternativă în care părinții lui Naruto nu au murit? Și dacă da, unde pot găsi această serie?

3 răspunsuri:
| uchihasasuke09 a răspuns:

Da e visul unui personaj prins in tsukiyomi infinit(cred ca tsunade) si acolo ii jiraya viu si parintii lui naruto.Mai este filmul shippuden road to ninja in care sunt vii.

| ShadowSparks18 explică (pentru uchihasasuke09):

Păi si ai idee unde pot vedea toate episoadele din povestea asta alternativă? Eu mă uit la Naruto pe site-ul Anime Kage și nu am mai găsit alte episoade legate de această poveste alternativă. Bănuiesc că trebuie să mă uit în continuare la Anime ca să aflu care-i treaba cu aceste episoade diferite, nu?

| uchihasasuke09 a răspuns (pentru ShadowSparks18):

Uita-te pe Youtube.