| Daaianna a întrebat:

Am luat un film de pe net dar se vede foarte neclar.Stiti vreun program cu care sa-l deschid ca sa se vada mai clar?big grin fundita

Răspuns Câştigător
| Geo;xLuw ~MJ~ a răspuns:

Pai nu exista program sa vada mai clartongue pentru ca asa e filmu`l este luat de pe cinema si asa se vedetongue poate sa iei altul de pe alt site sa se vada clar dar asa n-ai cum sa ii dai claritate tongue fundita?

2 răspunsuri:
| Pho3nix a răspuns:

Nu e din cauza programului.
Probabil ai luat o varianta CAM si se vede aiurea. Data viitoare incearca sa iei o varianta XVID sau DVD si se va vedea bine.happy

| ceco a răspuns:

Nu cred ca exista...probabil l-ai luat varianta cam te sfatuiesc sa astepti varianta minim TS ca sa il vezi clar...