| wall a întrebat:

Am luat de pe internet un film, dar and il deschid imi spune ca imi trebuie windows media player.Eu am acel program dar nu merge. Exista vreun program prin care sa-l fac sa se deschida cu altceva?

6 răspunsuri:
| Aero a răspuns:

laughing nu e film

| darrio2007 a răspuns:

Click dreapta pe film.Acolo iti apare open with.Sageata pe open with si vei gasi mai multe variante de deschidere.Inclusiv internet explorer.Plus Winamp sau ce programe mai ai instalate.

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Scoate ultima versiune de BS Player, isi cauta singur pe net si codecurile necesare.
Spor!

| w1NNNd a răspuns:

Pai depinde ce format e filmul. dai si uh la clk dr si la open si iti alegi programul. daca nu merge ia codecul.sau descarca pog as eu cu el vad filmele http://www.megaupload.com/? d=RXF93FQW

| ceco a răspuns:

Vlc media player deschide orice tip de film.nu necesita codecuri

| andrei_8752 a răspuns:

Incearca http://www.videolan.org/vlc/
Nu necesita nici un codec, le are pe toate incluse.