| Tenzor a întrebat:

Am nevoie de ajutor, deci vreau ca sa descarc episoade din hunter x hunter in japoneza si sa le pun subtitrari in romana, am gasit un site unde pot sa descarc episoadele numai ca sunt in engleza, si ma gandesc ca s-ar suprapune subtitrarile. (se poate scoate subtitrarea in engleza si sa o pun pe cea in romana?) Mai as vrea un site de unde sa descarc subtitralile de la toate episoadele. Si un site de unde sa descart episoade din hunter x hunter in japoneza.

Răspuns Câştigător
| dannyel86 a răspuns:

Cauta site-uri care iti dau acces la episoadele dorite in format mkv. In anumite situatii, subtitrarea din acest format video poate fi manipulata, in sensul ca, prin anumite aplicatii, o poti scoate definitiv, poti adauga sau o poti inlocui cu o subtitrare in alta limba.
Eu doar ti-am sugerat ce sa cauti. Linkuri directe in cazul tau nu se pot da, deoarece se incalca astfel regulamentul TPU.

| Tenzor explică (pentru dannyel86):

Poti lasa un link aici : https://www.facebook.com/profile.php?id=100010188467323 ^^

| dannyel86 a răspuns (pentru Tenzor):

Ti-am trimis mesaj privat pe TPU.
Astept o reactie pe mail, iar eu vin cu vesti bune tot acolo!

| Tenzor explică (pentru dannyel86):

Sry ca am scris de 2 ori, am pus comentariul odata si nu mi s-o postat si mai l-am scris odata big grinD. ok