| heavymetal a întrebat:

Am nevoie de un film de caliitate cu actori cunosctuti... ceva sugestii va rog?

Răspuns Câştigător
| unghiimov a răspuns:

Domnul si doamna Smith.(Brad Pitt si Angelina Jolie ca actori principali). Foarte bun si fain filmul.Merita vazut!
Funda?

4 răspunsuri:
| Diabolique a răspuns:

Ce gen? Uite câteva care îmi trec prin minte:
The Dark Knight (2008) cu Christian Bale, Heath Ledger, Morgan Freeman, Gary Oldman, Michael Caine etc.
L.A. Confidential (1997) cu Kevin Spacey, Russell Crowe, Guy Pearce, Danny DeVito.
Snatch (2000) cu Jason Statham, Brad Pitt, Benicio Del Toro.
Public Enemies (2009) cu Johnny Depp, Christian Bale, James Russo.
Pulp Fiction (1994) cu John Travolta, Bruce Willis, Uma Thurman.
Ocean's Eleven (2001) cu George Clooney, Brad Pitt, Julia Roberts.
Se7en (1995) cu Morgan Freeman, Brad Pitt, Kevin Spacey, Gwyneth Paltrow.

Și multe altele. Dacă vrei o listă mult mai detaliată, anunță-mă.
Vizionare plăcută!

| heavymetal explică (pentru Diabolique):

Multumesc frumos big grin sti ceva filme gen "a walk to remember"?

| Ervin a răspuns:

The Expendables clar. numai actori unul şi unul.
Sylvester Stallone ...
Barney Ross
Jason Statham ...
Lee Christmas
Jet Li ...
Yin Yang
Dolph Lundgren ...
Gunner Jensen
Eric Roberts ...
James Munroe
Randy Couture ...
Toll Road
Steve Austin ...
Paine
David Zayas ...
General Garza
Giselle Itié ...
Sandra
Charisma Carpenter ...
Lacy
Gary Daniels ...
The Brit
Terry Crews ...
Hale Caesar
Mickey Rourke ...
Tool
Hank Amos ...
Paul
Amin Joseph

| Elaaaaaaaaaa a răspuns:

The Tourist