| Juvia a întrebat:

Am o curiozitate pentru fanii Tokyo Ghoul, as vrea să stiu care este personajul vostru preferat și ce ati alege dintre CCG și Ghoul?!

4 răspunsuri:
| ChocoHeart a răspuns:

Toti ucid fara resentimente, desi mai sunt si cei care isi vad de treaba lor. Investigatorii ucid de frica lor, dar nu se gandesc ca poate sunt si ghouli care au familii si nu omoara. Iar ghoulii, in majoritate, traiesc ca niste animale. E ca un razboi, in care inocentii mor primii.
Personajul meu preferat este Haise/Kaneki, desi prefer forma de Kaneki ^^

| ghostrider645lol a răspuns:

Ghoul prefer

| EuAlexaaa a răspuns:

Eu o ador Ghoul. Tie iti plac jocurile in care trebuie sa le imbraci? gen http://gombis.ro/g/trenduri-de-moda-cu-toraleis-ghoultastic

| Picante a răspuns:

Ghoul, personajul preferat Haise Sasaki(Kaneki)