| dayanera a întrebat:

Am o intrebare pentru fanii Naruto Shippuden.Madara Uchiha este Obito?

Răspuns Câştigător
| Hikari a răspuns:

Mie imi place la nebunie Naruto Shippuden si s-ar putea ca Madara Uciha sa fie Obito. Da, el este.winking
Sper ca ti-am fost de folos! happy
Succes!

9 răspunsuri:
| narutotruefan a răspuns:

Nu! obito a fost coechipierul lui kakashi cand au fost genini(echipa era formata din kakashi, obito, rin si al 4-lea hokage ca sensei)dar intr-o misiune obito a murit si mai incolo si rin...madara este tobi, daca intelegi ce vreau sa zic :p

| RoseQueen a răspuns:

NU! Madara Uchiha se ascunde in Akatsuki ca Tobi, iar Obito e mort!

| LostHappiness a răspuns:

Da. Pacat ca nu vrea sa fie doar Madara. Tobi e cam tembel, iar Madara e sexiiii drooling.

| Flokfighter a răspuns:

Da, dar Madara este in corpul lui Obito.

| bybycorleone a răspuns:

Da

| cata_2510 a răspuns:

Nu

| Rinnegan a răspuns:

De fapt nu se stie cu adevarat cine este Tobi...happy...Pt ca Uchiha Madara a fost readus la viata prin Edo Tensei de Kabuto.deci clar nu e el. banuiala mea e ca Tobi e fratele lui Madara happy (cine a citit manga stie despre ce vorbesc)

| Me_6996 a răspuns:

DA, el este Madarawinking

| MuffinEPlictisită a răspuns:

Nu. Madara Uchiha este Tobi (Akatsuki), Obito este mort si n-are nici o legatura cu Tobi.