| Yee a întrebat:

Yee(Salut)! Recent m-am uitat la un film mai vechi si nu pot sa cred cat au evoluat filmele de-a lungul timpului. Oare oamenii din viitor vor avea filme asa bune incat ale noastre li se vor parea proaste?

6 răspunsuri:
| Hammurabi a răspuns:

Și mie filmele vechi îmi par mult mai bune.
Cele noi, excelează într-adevăr la efecte speciale și prelucrare video.

| Yee explică (pentru Hammurabi):

Yee! Nu am vrut sa jignesc fanii filmelor vechi. Da, oarecum ma gandeam la efecte si prelucrare video. Si mie imi plac unele filme vechi datorita scenariului bine gandit si actorilor talentati.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie filmele vechi mi se par mult mai bune decât cele de azi, dar cred că tu vorbești de efecte...deci da.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Yee(Buna)!

Am castigat prima mea moneda pe TPU!

Yee(Pa, pa).

| Ch0co a răspuns:

Probabil. Totul se datoreaza tehnologiei. Tehnologia din viitor o sa fie mult mai performanta fata de cea de acum.

| Catalin_Teodor_2001 a răspuns:

Eu zic sa traiesti prezentul.