| MaduP a întrebat:

A fost odata pe kanal d un film gen horror, in care, din cate imi aduc eu aminte(a fost difuzat cred pe la inceputul lui 2011), o femeie nebuna impreuna cu fiul ei "vanau" tineri casatoriti si ii obligau sa faca dragoste/sex ca sa ramana femeile gravide, iar sadica aia de femeie lua copiii nenascuti si-i punea in niste recipiente, gen borcane asa.thinking Are cineva o idee, ceva?big grin Stiu ca n-am dat foarte multe detalii, dar ma framanta de ceva timp.

7 răspunsuri:
| tinaHd a răspuns:

Suna ff interesantlove struck da nu l-am vz si as vrea sa-l vad:*:*

| BananaSuparata a răspuns:

Il tin mine dar nu mai stiu cum se numeste... aveau multi fetusi in borcane

| MaduP explică (pentru BananaSuparata):

Exact asa era, dar nici eu nu mi-l amintesc.

| BananaSuparata a răspuns (pentru MaduP):

Il caut acum pentru tine

| MaduP explică (pentru BananaSuparata):

Ai gasit?

| BananaSuparata a răspuns (pentru MaduP):

Nu, am cautat in zeci de TV - mania reviste.Site'uri dar la filme horror, thriller nu dau de el...scuze

| MaduP explică (pentru BananaSuparata):

Multumesc oricum. Si eu am cautat si tot degeaba.