| AdrianaB1 a întrebat:

Am și eu o intrebare cine s-a uitat azi la ultimul episod(finalul) din Kara Sevda(Dragoste Infinita).
Dacă l-ați văzut,ajutați-mă și pe mine cu niște sfaturi, cum sa trec de depresia și de plânsul aiurea.Nu mai pot,sunt distrusa,chiar așa? Cel mai bun să moară la sfârșit, de ceeeee?

7 răspunsuri:
| gini92 a răspuns:

Nu cred ca o sa moara ca toti actori principali nu mor.

| AdrianaB1 explică (pentru gini92):

A murit deja, daca ar fi un final frumos as plange? E prima data in viata cand eu nu pot, nu stiu ce sa fac, ma gandesc si la mine in cap totul se transforma, eu nu am cuvinte sa descriu starea mea intelegi?

| Iepuu a răspuns:

Mai este din dragoste infinita, pai si eu is la fel gandeste-te ca ei doi o sa fie impreuna la sfarsit nu te mai gandii la tristete, sau uitate la ceva ce te face fericita

| AdrianaB1 explică (pentru Iepuu):

Eu am vazut deja Finalul, Kemal si Emir au murit amandoi intelegi? Eu nu pot sa descriu starea mea, e ceva ce ma marcat pe viata.
Puneam stop cand vizionam si incercam sa ma linistesc.

| Razvan_Alexandru_1997 a răspuns:

Stai linistita, toate serialele turcesti au un final tragic. Nu trebuie sa te consumi acum pentru ca realitatea e alta. Sunt actori buni care au jucat foarte bine in serial, nu e vina lor, ci a scenaristilor si regizorului. Este trist finalul, dar gandeste te ca pe ei nu i afecteaza, ca ei doar si au facut meseria, oricum, in realitate vietile lor sunt altfel, doar n-au murit in realitate laughing.

| Edouard_Edy_1997 a răspuns (pentru Razvan_Alexandru_1997):

Kemal e in vacanta laughing S a Insurat acum câteva zile