| ioanaily a întrebat:

Am si eu o intrebare big grin... Damon din jurnalele vampirilor va muri de la muscatura lui Tyler [ de varcolac ]? happy

Răspuns Câştigător
| Lynnaedsalvatore a răspuns:

Nu, dar nu stiu cum va fi salvat...
O NOUA VERSIUNE: Elena fiind dublutura are alt singe decit cel uma care va schimba oarecum efectele muscaturii de vircolac. Acest singe il va ajuta pe Damon sa traiasca. tongue laughing
However, Damon nu moare cu toate ca in ultimul episod acesta incearca sa se omoare si isi ia adio de la Elena. Cred ca o va saruta...

6 răspunsuri:
| AnnaMariaaa a răspuns:

Nu va murii pentru ca nu are cum, este personaj principal.

| LauraMB a răspuns:

Mah in trillerul de la episodul 22 arata rau de tot si delireaza exact ca rose.nici eu nu vreau sa moara dar nu se stie nimic ce il poate slava...si aici nu e vorba ca e personajul principal, pentru ca mai raman stefan si elena, dar nu va mai fi nimic serialul asta fara damonsadcrying

| ioanaily explică:

Chlo m.am uitat happy... Deci moare sau nuuu?

| Chlo a răspuns:

Uita'te in episodul de astazi si o sa afli happy

| XxCarmenXx a răspuns:

Da va muri! plzzzz funda!

| irene_9807 a răspuns:

Nu are cum sa moara. In primul rand el face tot serialul, iar in al 2-lea rand am vazut un interviu despre sezonul 3 cu actorii serialului, printre care era si Ian Somerhalder. Daca nu era si el in sezonul 3 nu ar fi dat nici un interviu:d