| roxana_3458 a întrebat:

Ce s-a intamplat cu Damon atunci cand a fost muscat de varcolac (jurnalele vampirilor) episodu 20 sez2

Răspuns Câştigător
| Ghost89 a răspuns:

Era cat pe ce sa moara, dar stefan a ales sa plece cu klaus, acela oferindu-i antidotul. iar ce e antidotul? sangele lui klaus!

Răspuns utilizator avertizat
| Ghost89 a răspuns (pentru roxana_3458):

Devine din nou Spintecator. adica obsedat de sange. va fi foarte rau.

Răspuns utilizator avertizat
| Ghost89 a răspuns (pentru roxana_3458):

Klaus si Stefan cauta varcolacii,ca sa ii captureze,si sa ii transforme in hibrizi,adica jumate varcolac jumate vampir. Vor esua, ceva lipseste. Acela va fi sangele Elenei, pentru ca ea e dublura. Intre timp va aparea Mikael (tatal lui Klaus), Kol, Elijah, Rebbecah, Finn (fratii lui Klaus). Klaus isi ucide tatal, Finn va muri si el, Esther e vrajitoarea originala, va ramane aproape fara puteri, va fugi. Elena va deveni vampir! Dar ala va fi deja sezonul 4.

| Ghost89 a răspuns (pentru Ghost89):

Ah,si am uitat sa precizez, Esther e mama lui Klaus

7 răspunsuri:
| Myyca a răspuns:

Pleaca la Klaus sa ii dea sangele lui ca antidot si tot sezonul 3 va fi aproape tot Delena love struck pentru ca el devine sintecator

Răspuns utilizator avertizat