| Gigeleeeee a întrebat:

Am si eu o intrebare legata de filmul Oh, Ramona! Pe site-ul Cinema City scrie ca rating-ul este de 12 AP dar din trailer nu prea pare. Cei care ati vizionat filmul credeti ca este ok pentru copii de 13-14 ani?
Multumesc

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca e foarte ok sa nu vada nimeni asa ceva

| superAndrei a răspuns (pentru anonim_4396):

Please, be more open-minded happy!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu este ok. Cel putin cartea este despre cum ii suge ramona manzu lu Andrei. O poveste de 2 lei, ieftina si ne iesita din comun. Se intampla asta in generala si in liceu, fara sa mai scrie cineva o carte despre asta. Eu zic sa mergi cu copii la ceva mai interesant daca tot dai banii.

| CarcotasulVesel a răspuns:

Este o tona de sex in film, si oricat ar fi de cenzurat pentru copii de sub 12 ani ar fi bine sa nu se duca fara parintii care stiu ca, copii lor pot sa faca fata (de aia e si AP, acordul parintilor)

insa tu iti faci griji de pomana, nu e nici macar INTERZIS copiilor sub 12 ani, ci cu acordul parintilor, moment in care evident, ca pentru copii mai mari nu e nici o problema, vad chestii mai erotice, chiar acum la tembelizor in reclame la "ferma" de pe protv, una in costum de baie uscat, si foarte bine dotata (balcoane, abdomen, etc.) pune dusul pe ea si se uda, in filmul ala nici macar atat nu vezi, iar reclama aia poate sa o vada oricine, oricand

| superAndrei a răspuns:

In film sexualitatea este cenzurata intr-un mod destul de obviously. Dupa parerea mea, trebuiau sa mai creasca varsta laughing. Dar daca esti familiar cu lucrurile astea iti recomand filmul, chiar este unul foarte bun!
Andrei Moldovan de pe Youtube a facut o recenzie recent, si explica si lucrurile astea! Go watch it!

| Manu223 a răspuns:

Pai este totul cenzurat, foarte multe apropouri si chestii de genu, depinde si de genul de copil la unii nu e nimic naspa la unii da... dar are cv sextape-uri deci nu e chiar ok... in rest filmu e super misto

| feel234rapp a răspuns:

Il poti viziona aici: http://bit.ly/2XnAPKg