| BruneTTe a întrebat:

Unde gresesc? Deci mi-a dat cineva pe stick un film alaturi de care e si o subtitrare denumita la fel ca si filmul. Cand il deschid ar trebui sa apara si subtitrarea, dar nu se intampla acest lucru. De ce? Sau cu ce program sa deschid filmul? multumesc thinking aa. si fara BS player. ca pe windows 7 nu-mi mergesad

3 răspunsuri:
| smilerz19 a răspuns:

Iti recomand programul BS Player.
Intra in film, dar si in acel folder in care ai subtitrarea. Fa fereastra filmului mai mica, si ia subtitrarea si trage-o pe film si lasa click-ul. Asa va merge!
Succes!

| MaNu_6106 a răspuns:

Poate nu are extensia buna... dai un rename la subtitrare si pune pe langa numele filmului extensia. srt
sper ca ti-am fost de ajutor.big grin

| muzicalBoX a răspuns:

Incearca goom am si eu win7 si ter asigur ca merge.Acum deschizi filmu dai clik dreapta si ai load subtlite dai acolo bagi subtritrarea si gata:p vizionare placuta. daca merge dai o funda?:d