| SugarAndSpice a întrebat:

Am vayut o'aseara un film cu majorete pe canalul Diva (ex. Hallmark=. Era vorba despre o fata blonda care era majoreta sefa la scoala ei si s-a mutat la alta scoala si a intrat in echipa de majorete...bla bla. Imi puteti spune cum se numeste__
Merci Bye

Răspuns Câştigător
| fabulousgirl a răspuns:

Se numeste Bring It On:All Or Nothing http://www.youtube.com/watch?v=mPStyn7djtA

sper ca te-am ajutat :)

2 răspunsuri:
| Raluuuuu a răspuns:

Am cautat si m-am informat ...filmul se cheama "majorete"...

| Miruuuuuuuuuuuuuuu a răspuns:

Dap ...si eu l`am vazut :X ruleaza f f des pe Diva :X
se muneste *Bring it on* dar nu mai stiu care din ele ca sunt mai multe numere... mi se pare ca e 2 ...nu stiu sigur happy