| T0xikBarbie a întrebat:

Am vazut intr-o zi, un film cu niste majorete. "Sefa" majoretelor[ era blonda laughing) ] se muta la o scoala de negri si o alta majoreta rea, ii fura locul si iubitul laughing. Ma' rog la scoala se intalneste cu un baiat, la sfarsitul filmului raman impreuna. Tot la final ambele scoli concureaza la un concurs la care juriul era Rihanna.
Funda! :'x

Răspuns Câştigător
| alessa a răspuns:

Bring It On: All or Nothing - Majoretele:Totul sau nimic (2006 )

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hetscats

| MoNik_4396 a răspuns:

Se numeste bring it on all or nothing... daca asta te interesahee hee

| suzzyy_4006 a răspuns:

Bring It On: All or Nothing...dar poti vedea si restul filmelor din seria bring it onhappy