| Danessy a întrebat:

caut un film pe care l-am vazut mai demult si nu stiu cum se numeste, era vorba despre o familie(in Australia paremise ca erau) tin minte ca era un baietel si avea nu stiu cite surori, mama lor era vitrega si nu stia sa faca mincare si ei isi bateau joc de ea, ei aveau un ciine...si odata tatal lor nu era acasa si mama s-a dus in padure sa taie lemne si si-a taiat piciorul...ploua si fetele alea s-au pornit sa o duca cu masina la spital si masina pe drum s-a blocat.Si mai tin minte ca la sfirsit ciinele ala a murit, toata familia il iubea si l-au ingropat pe un deal. Asta e tot ce imi aduc aminte, daca l-a vazut cineva va rog sa-mi spuneti cum se numeste Plizz! FUNDITAAAA!

2 răspunsuri:
| sensualus a răspuns:

Un nume de actori ceva...

| Danessy explică (pentru sensualus):

Din pacate doar atita stiu...lam vazut cin eram mica si nu mai tin minte nimic