| anonim_4396 a întrebat:

Am vazut acum cativa ani buni un film cu un tip care s-a trezit intr-un oras ciudatel sa zic.
Un oras in desert si daca-mi aduc bine aminte isi facea aparitia o femeie ori un mos care ii explica situatia tipului astuia.
Dar de fapt era doar in mintea lui tot ce se intampla.
Pe aceeasi idee am mai vazut un film tot in genul asta doar ca erau mai multi prieteni pe o insula si se indreptau spre un munte sau ceva si totul incepea sa devina SF.
Filmele astea doua ca genuri cred ca sunt SF cu Thriller (mai putin thriller) si Psihologic
Dau funda cine ma ajuta!

2 răspunsuri:
| mudokins78 a răspuns:

Alien cowboy?

| TheSeventhSin a răspuns (pentru mudokins78):

Din pacate nu...