| Triunghi a întrebat:

Am vazut in noiembrie un film pe DIVA. Acesta era despre o fata sexy care a ajuns fotomodel dar fara sa.si dea seama era pentru poze porno. Si. a facut iubitul viselor datorita corpului ei si avea foarte multi bani fara sa. i spuna mamei ei. La sfarsit afla ce facea de fapt si toti colegii incepura sa rada de ea, chiar si iubitul, prietenii. Fata era urmarita de un tip obsedat care omora fetele ca ea. El se numea Gabriel. La un moment dat face o intelegere cu seful ei fotograf care ii sterge blogul cu poze porno doar daca se dezbraca online. Protectia minorilor a incercat s. o ajute dar nu a venit la timp. Vazand ca nimic n. o mai poate salva, fata a incetat showul si a fugit. Acolo s. a intalnit cu Gabriel care a incercat s. o omoare, dar mama ei si iubitul au intervenit la timp astfel incat totul a iesit bine. Cum se cheama acest film? Imi tot intreb colegii si nimeni nu stie nimic. MA AJUTATI? puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| alexy a răspuns:

Stiu filmul.Si eu l-am vazut.Cred ca se numeste "inocenta de vanzare". A fost interesant.