| stefun01 a întrebat:

Am vazut in vara un film pe tvr 1 cu un copil care a crescut de mic intr-un cartier mafiot, care am inceput sa umble cu golanii iar taicasu(robert de niro)era sofer pe autobuz si il certa pentru ca aducea banii furati
Sau inca un film tot de pe tvr 1 cu Channing Tatum care se batea cu negrii din cartier si intr-un final a ajuns la inchisoare ca la batut pe unu care a dat in fratele lui(sau prieten, nu mai stiu), dau funda daca imi ziceti cum se chemau filmele

3 răspunsuri:
| sebywarlord a răspuns:

Primu film este A Bronx Tale (l-am vazut si eu, prea frumos filmul)
de al 2-lea nu stiu nimic sau nu imi amintesc thinking

| agoago a răspuns:

A bronx tale trebuie sa fie primul'

| agoago a răspuns:

Si al doilea cred ca se numeste fighting
cauta trailer-urile pe youtube si vezi daca sunt astea filmele pe care le cauti