| SuperMagicSmile a întrebat:

Am vazut mai demult pe TCM un film despre o femeie care se muta impreuna cu un cuplu(era prietena cu femeia),dar barbatul nu o suporta si mereu se certau. Apoi,mai multe lucruri se intampla, si cumva tipa incepe o aventura cu barbatul.Si am impresia ca ea era actrita de teatru.
Stiu ca mai era o scena inainte ca cei doi sa fie impreuna,cand tipa si sotia barbatului vor sa se duca la biserica si acesta spune:"Stiam ca e vaca, dar mi-e frica, ca vrea sa devina una sfanta."

1 răspuns:
| VyCanisMajoris a răspuns:

Nu pot raspunde!