| SuperMagicSmile a întrebat:

Hey,am nevoie de ajutoorlaughing

Am vazut acum ceva timp pe TCM un film..era despre o femeie care statea in gazda la un cuplu(era prietena cu tipa in timp ce barbatul nu o suportalaughing )...stiu ca la un moment dat, barbatul spune "E deja o vaca..ma tem insa ca vrea sa devina una sfanta." sau ceva de genullaughing Iar mai tarziu, ea ajunge sa se culce cu el...

2 răspunsuri:
| BountyWG a răspuns:

Intra pe www.port.ro s cauti programul TCM. Daca de fapt ai vazut un cuplu care s-a dus la unii un fel de cuplu era Children Of The Corn(Recolta Insangerata).

| RC33 a răspuns:

Nu stiu de ce film e vorba dar daca mai tii minte data respectiva, intri pe port.ro si cauti programul TCM. happy