| alittlehalper a întrebat:

Am vazut mai demult un film despre 3 fete care toate la randul lor of fost cu capitanu echipei de fotball si pe care leo parasit pe rand pentru cealalta si ele vroiau razbunare....si cand o venit o fata noua or incercat sa o faca pe ea foarte sexy ca sa o placa baiatu ala numa ca sa se razbune si or inceput sa ii faca farse si din astea
..nu stie nimeni cum se numeste? va rog FUNDA pentru cine stie big grin

Răspuns Câştigător
| SameMistake a răspuns:

Hmm. "John Tucker Must Die"?
http://www.imdb.com/title/tt0455967/

Nu ştiu sigur dacă vorbeşti despre acesta, că eu l-am văzut demult şi nu mai ţin minte exact cum era.

3 răspunsuri:
| SuperMagicSmile a răspuns:

John Tucker Must Die...

| rellick a răspuns:

Galactic footbal?