| ekkk a întrebat:

Am vazut o data un fulm era ceva gen,, stiu ce ai facut asta vara,, asa cred
cu niste prieteni care sau dus la o casa sa petreaca si acolo erau macelariti de un criminal
tot ce imi mai aduc aminte in exactitate era ca unu a fost omorat in timp ce prietena lui ii facea oral
cine stie cum se numeste?

Răspuns Câştigător
| Camuflaj2017x a răspuns:

Sunt doua variabile ori "Stiu ce ai facut asta vara 1997" ori "n-am uitat ce ai facut asta vara 1998" amandoua is super faine merita vezi care e.

1 răspuns:
| Betty12345678 a răspuns:

I know what you did last summer