| MrsBiscuiti a întrebat:

Am vazut un episod dintr-un desen animat. Era vorba despre o ciobanita ce era îndragostita de un tip cu bani. Aveau intalnire si ea era nevoita sa se duca la oi(sa le spele, sa nasca...etc).Cum naiba se cheama ca era prea tare

2 răspunsuri:
| meoww a răspuns:

Nu era un desen de pe Minimax, de acum cativa ani, Simsala Grim? (nici nu stiu sigur cum se scrie laughing ). Daca ai mai multe detalii despre cum aratau pers. sau altceva ^^

| MrsBiscuiti explică (pentru meoww):

Nu-i asta. Tipa din desen era blondă, dar purta o chestie albă pe cap, tipu brunet cu un ciuf să fie boss laughing