| myhaita1 a întrebat:

Am vazut un film fantastic in care actorii intrau intr-un tablou si ieseau din el, cu un castel pe care trebuiau sa-l apere nu e cel cu Robin Williams, dau funda.
Ca sa mai detailez ea era pictorita si este si un fel de poveste de dragoste.
Imi mai aduc aminte ca erau niste pajisti in tablou si ei intrau in tablou, iar la sfarsitul filmului ies din tablou
nu mai stiu precis daca erau o familie de 4 persoane sau mai putini.

6 răspunsuri:
| EvaneSScence a răspuns:

Banuiesc ca nici astahappy
Maria și Mirabela în Tranzistoria ( desi subiectul se potriveste ).
Mai da niste detalii.

| myhaita1 explică (pentru EvaneSScence):

Nuuuu este un film american si este nu este un film de copii

| tpuforyou a răspuns:

Vreau eu funda *))))))))!

| Crisuu20 a răspuns:

Hmmm pai cred ca ul stiu era cu o fata Virginia?
Se numeste Al zecelea regat. Cred ca acesta este
Funda?happy

| EvaneSScence a răspuns (pentru Crisuu20):

Si funda pe care trebuie sa mi-o dai mie pentru bagajul de excursie unde este?happy

| myhaita1 explică (pentru Crisuu20):

Imi pare rau nu e acesta