| alexandru171 a întrebat:

Am vazut un film mai de mult nu mai stiu prin ce an era cu unu care intra in televizor ce imi aduc aminte e ca el era in inchisoare si televizoru ai da puterea de a intra in el imi aduc aminte ca incepe a el juca ruibi nu stiu cum ajunge la inchisoare imi aduc aminte gav ca e de mult am gasit videorime cam in genu e dar ala era altu ldau funda cine ma ajuta daca stiti titlul

3 răspunsuri:
| Cruciuliță a răspuns:

Sa fie Trandafirul rosu din Cairo (1985)? E tot cu un personaj(!), dar tipul iasa din Tv...

| alexandru171 explică:

Imi poti da un lik cu filmu sa vad ca eu nu-l gasesc mersi

| alexandru171 explică:

Dar nu este asta mersi mult