| bybybubu a întrebat:

De cate zile tot caut un film destul de vechi, daca m-ati putea ajuta v-as ramane indatorata. Poate cei pana in 15 ani nu-l cunosc. Daca imi aduc aminte bine, era vorba de o femeie care intra la inchisoare iar protectia copilului ii ia cei 3 (sau poate 2) copii. Dupa ce iese de la inchisoare incepe cautarea lor sau ceva de genu. Stiu ca abia pe la finalul filmului isi gaseste copii. Credeti ca mi-ai putea spune numele?

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

E greu sa ghicească cineva filmul, nici nu stii in ce an a fost dat la tv, pe ce canal tv l ai vazut, si cind, asa ca nu ai nicio șansa sa l gasesti, banuiesc ca este un film american, americanii au facut multe filme inspirate din viata reală, si acest film pe care il cauti sunt sigur ca este tot o ecranizare după un caz real. bafta sa l gasesti, dar șansele sunt minime. zero.

| bybybubu explică (pentru CristiDinBucuresti):

Stiu ca a fost pe protv, undeva prin 2000 si ceva, 2006-2007 cam asa. Era american.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Seinfieldlaughing

| bybybubu explică:

Stiu ca a fost pe protv, undeva prin 2000 si ceva, 2006-2007 cam asa. Era american