| daniela_9291 a întrebat:

stiu ca suna cam stupid, dar pe mine m. a inspaimantat cu adevarat:-s.Am avut un vis, cosmar, nu prea stiu cum sa. l numesc.Am visat ca era dimineata si tatal meu trebuia sa plece la servici, la usa a venit un foarte bun prieten de al lui, zicea ca e fratele lui sau ceva de genu.Acestia s.au urcat intr. un lift, iar prietenul tatei l. a omorat pe tata.Acest prieten vine la usa la mine si imi zice ca cineva l. a omorat, eu atunci o sun pe bunica mea, iar aceasta cand ajunge la mine este omorata de acelasi om pe scara blocului.Tot el vine si imi da vestea.La un momendat aflasem ca el este omul care mi. a omorat tatal si bunica.Acesta statea pe o canapea, iar eu plangeam si dadeam in el, omul acesta nefacandu. mi nimic, doar plangea.Eu il certam si il bateam.
Dupa aceea ma trezesc intr-un loc cu multi oamnei, langa o scara credthinking, de data asta eram cu ambii parinti.Aceasta scara ducea spre cer credthinking, tata se urca primul, mama a2a, iar eu cand am vrut sa urc acea scara se ducea in sus, incepusem sa plang, scara s. a intors, tata a coborat sa ma ia si mama la fel. Apucasem sa urcam doar eu si mama, tata nu a mai avut timp, a zis ca vine dupa aceea.Ramasese singur si trist, iar eu plangeam fiind convinsa ca el murise.
Ce poate insemna acest vis, pe mine m. a speriat, nu stiu ce sa cred.straight face

Răspuns Câştigător
| eleena a răspuns:

Nu ma pricep la vise, stiu cateva, dar nu pot sa zic ca stiu cine stie ce. Nu le da crazare. Daca e sa se intample ceva, se intampla! Nu poti o pri nimic, in viata! In schimb, iti pot da un site si te va ajuta la sigur : http://www.visele.ro/
Sper ca te-am ajutat! :)

3 răspunsuri:
| andra121 a răspuns:

A fost doar un vis! Nu te speria!

| ellyd a răspuns:

Stai calma! Visele nu sunt realitate!happy

| ZambetheFalse a răspuns:

Nimic,nu te speria e doar un vis'probabil tu traiesti cu teama ca se poate intampla ceva, dar nu-ti face griji nu are ce sa se intample.e doar un vis de noapte!