| ღBiancaღ a întrebat:

Andrei din Pariu Cu Viata moare sad eu cred ca nu si da da deoarece cine ar suprafietui cand masina explodeaza parca Fefe din Regina-Inima de tigan de aia a murit si cred ca nu deoare ce daca moare se trmina filmul si ce credeti Ioana il place pe Liviu sau sta cu el pentru ca Andrei a plecat

Răspuns Câştigător
| INeedHelpNow a răspuns:

Eu am vazut ca Ioana nu e super fericita cu Liviu, se vedea pe fata ei, si cred ca Andrei va supravietui, adica totusi pe langa ca e personaj principal a supravietuit la multe

13 răspunsuri:
| Vampiress a răspuns:

Nu andrei nu moare SIGUR deoarece am vazut un articol in care era povestit despre ultimul episod din pariu cu viata (cel din 28 mai) si acolo se spunea ca ei sunt la balul de absolvire si Andrei si Ioana inca sunt certati iar Andrei incearca sa ajunga la inima iubitei lui.Deci andrei nu moarehttp://lalaband.protv.ro/? p=1961

| Gabitzaaaaaaa a răspuns (pentru Vampiress):

Imi dai si mie site-ul de pe care ai citit?

| Gabitzaaaaaaa a răspuns (pentru Vampiress):

Mersi :*

| geop a răspuns:

Ceva clar: Andrei este personaj principal, deci poate trece prin orice foc şi orice tsunami şi va trăi. Ceea ce s-a întâmplat e doar ceva telenovelistic, pentru efectul dramatic şi ca voi puştii să plângeţi puţin. Personajele principale dacă mor, mor ultimele. Andrei şi Ioana vor fi personaje secundare în sezonul din toamnă.

| Diiux a răspuns (pentru geop):

Ai putea fii mai detaliat/a? In legatura cu Andrei si Ioana

| geop a răspuns (pentru Diiux):

Am fost destul de detaliat. Informaţiile sunt prea puţine. Va fi un al treielea sezon. În distribuţie vor intra noi personaje, iar câteva din personajele pricipale vor trece pe plan secund. Când Andrei şi Ioana vor fi personaje secundare vor putea muri de câte ori vor. Se pare că un personaj va ieşi mult în evidenţă. Nu urmăresc serialul deloc, dar e Cristina Ciobănaşu.

| cinevaaaaa a răspuns:

Sandu abia a omorat.o pe aia mica, e distrus omul credeti ca ii mai pasa daca e sau nu certat cu andrei? sa fim seriosi. Vroia sa se sinucida si acum sa mai puna unul pe lista.
Il salveaza, dar doar pe el pentru ca sigur pe fata nu mai are timp.Si nu l-a aratat in episoadele urmatoare ca sa nu-si dea nimeni seama ca a supravietuit. Apoi incearca sa se schimbe, sa devina ca inainte pentru a o recuceri pe Ioana.Sunt 100% sigura ca asa se va intampla. Fundita?big grin

| BogdySS a răspuns:

A aratat intr-adevar masina explodand, dar nu stim daca Andrei mai era sau nu in ea, deci probabil ca nu moare. Ioana clar nu era fericita cu Liviu, dar cred ca nici macar ea nu stia ce isi doreste.

| BogdySS a răspuns:

V-am zis ca scapa inainte de exploziehappy

| ElenaTeiubeste a răspuns:

Nu Andrei nu moare stai linistata.El este personaj prncipal in ''Pariu cu viata'' si poate trece prin orice accident, explozie si va trai in continuare. Funda?