| MandyMaya a întrebat:

Anul trecut, in preajma Craciunului, am vazut un film despre un barbat care a ajuns sa lucreze pentru un domn ce avea o afacere cu brazi si s-a indragostit de fiica acestuia. Are cineva idee cum se numeste filmul?

Răspuns Câştigător
| Lawliet14 a răspuns:

E blonda actrita principala? Silver Bells? Mai exact (Hallmark Silver Bells 2005). Asa pare din storyline! O sa-l vizionez si eu. N-am gasit insa o subtitrare.

| MandyMaya explică (pentru Lawliet14):

Tocmai am vazut trailerul acestui film si intr-adevar este cel despre care vorbeam eu. Multumesc

| Lawliet14 a răspuns (pentru MandyMaya):

Ma bucur. Cu placere!