| LionelJosh a întrebat:

As avea si eu o intrebare...cand eram mai mica am vazut un film foarte frumos(drama) despre o batrana in casa careia se muta o familie cu o fetita. La inceput batrana este foarte rea dar cu timpul se ataseaza de familie.singurul lucru clar pe care mi-l amintesc este ca batrana l-a intrebat pe tatal acelei familii,, care a fost primul cadou de craciun?" si raspunsul era "un copi pentru ca Dumnezeu ni l-a dat pe insusi fiul Sau" si la sfarsit batrana moare si se afla ca a avut o fica cu numele Andrea care a murit(nu mai tin minte de ce Va rog daca ma puteti ajuta mi-as dori foarte mult sa-l revad...

1 răspuns:
| Adi2ro a răspuns:

Iti mai amintesti vreun actor sau numele care il purtau in film?