| S1mplu a întrebat:

Salut, vreau sa intreb de un film, am vazut unul de groaza acum mult timp si vreau sa il revad, era vorba despre o familie care se muta intr-o casa noua si dupa ceva timp le dispar lucruri din casa, au o fetita care zice ea ca vorbeste cu niste spiridusi si face schimb de lucruri cu ei, si inainte de sfarsit vine o femeie batrana care spunea ca a locuit acolo si a vorbit si ea cu spiridusii aceeia cand era mica, pe la sfarsit dau foc la casa si toti ies afara, atacati de spiridusi, stiti cumva filmul, ca nu imi amintesc numele.

Răspuns Câştigător
aqualuna
| aqualuna a răspuns:

Inhabited-Vecini cu coşmarul http://www.youtube.com/watch?v=WV-CFkRJCtc

3 răspunsuri:
| S1mplu explică:

Da, asta e, mersi mult d tot:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nui nimic, sper ca va sti cineva.

| YOandreea a răspuns:

Nu stiu