| RAY a întrebat:

As vrea cel mai de groaza film de Stephen King dupa parerea voastra sau un film cu adevarat de groaza

12 răspunsuri:
| Kamelia95 a răspuns:

''mirror'' e scarry rau de tot daca ai sistem,''the human centipide'' e scarbos iti lasa sechele,''the conjouring'' e epic, un film horror de f buna calitate., unu din cele mai bune.

| RAY explică (pentru Kamelia95):

Le-am vazut pe toate 3

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

The Rest Stop 1, 2
Wrong Turn 1, 2, 3, 4, 5,6 - fara 3, este penibil.
Exorcizarea lui Emily Rose
Haute Tension
Martyrs
Unborn
The Descent 1, 2
13 Eerrie
The House of the Dead 2003

De Stephen King am vazut :

The Mist- Negura
Carrie 1976

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Care vei sal vedem impreuna?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Din astea?
hee hee...din pacate le'am vazut pe toate dar mi'ar placea sa revad The Rest Stop 1 (cu tine ).

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Romantic filmul, ce romantica esti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu exista filme de groaza

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Riget '94

| belabel1 a răspuns:

S. King e scriitor, iar filmele sunt facute dupa cartile lui la care colaboreaza la scenariu. Iti recomand cartile, sunt mult mai bune: IT, Shining, Bag of bones, The green mile etc. Alte filme de groaza recomand seria Paranormal activity

| Simona2345 a răspuns:

The Shining
The Human Centipide nu iti recomand mancarea, eu m-am uitat la el si nu am reusit sa mananc toata ziua prea scarbos, nu e de groaza e direct dezgustator.

| Costy199804 a răspuns:

Recomand seriile:The grudge, REC și Paranormal activity.

| ItsMeUncleDolanOrDolanDuk a răspuns:

Salut, the human centipide te lasa marcat si cea mai buna carte ar fi Cimitirul animalelor, ti-o recomand.