| viper1720 a întrebat:

As vrea sa imi fac un blog pe platforma wordpress, dar nu stiu ce nume sa pun.am nevoie de niste sugestii, imi puteti da voi? ceva in engleza.va roog.

Răspuns Câştigător
| nicoletalavinia14 a răspuns:

In my mind?

3 răspunsuri:
| ganton a răspuns:

La ce iti faci? Ce sa scrii din moment ce nici un nume nu esti in stare sa-i dai.

| viper1720 explică:

Hoops, scuze.despre filme ceva.am uitat sa precizez. mii de scuzeI don't want to see...

| Izy a răspuns:

Pe ce nisa vrei ca blogul sa fie? da-ne mai multe detalii si te vom putea ajuta cu nume.