| Park1Suin a întrebat:

Ati citit cartea Harry Potter?
Care este cartea voastra preferata?

5 răspunsuri:
| Exilee a răspuns:

AM citit Harry Potter si Talismanele Mortii si m-a impresionat deosebit de mult.Dar o apreciez numai pentru imaginatia si actiunea operei literare. Sa stii ca eu, ca si Biserica de altfel, sunt impotriva magiei, respectiv a magicienilor. Sunt impotriva tuturor vrajitorilor care merita sa fie starpiti din aceasta lume.

| KateMiddleton a răspuns:

Talismanele Mortii!

| Park1Suin explică:

Eu am citit doar 3 carti din serie.Nu stiu de unde sa fac rost de Harry Potter si Printul Semipur, Harry Potter si Pocalul de foc, Harru Potter si Ordinul Phoenix si Talismanele.Voi de unde leati luat?

| Isabella95 a răspuns:

Nu am citit am vazut doar filme.
Cartea mea preferata este "Alexandru Lapusneanu" de C.Negruzzi!

| TSI a răspuns:

Da, am citit toata seria. Cel mai mult mi-a placut volumul 5 pentru ca era cel mai gros si a tinut mai mult laughing.
E greu de ales, mi-a placut toata povestea de la inceput pana la sfarsit.