| lakrymotsa a întrebat:

Ati vazut episodul? A murit Sadhna. Ce pacat, nu? Va mai uitati la film dupa ce o ingroapa?

16 răspunsuri:
| Ballet a răspuns:

Buna.
Ma gandesc mai ales la saraca actrita, te gandesti` cum e sa te prefaci mort?
Nici macar nu o ingroapa, o ard. :/
Ma cam enerveaza, nu stiu daca ma voi mai uita sau nu, dar filmul a " murit" jumatate fara ea.

Succes ^^

| lakrymotsa explică (pentru Ballet):

Da...e adevarat... odata cu "moartea" Sadhnei filmul nu mai are niciun sens.
Sa fim seriosi, in ce film ai vazut sa moara personajul principal...si da...sa te arda cand mori? Doamnee,Siii doliul la ei este in alb? Hellooo unde ai mai vazut asa ceva?
Imi pare rau ca Aleckh a innebunit din nou, si fetita ei are aceeasi soarta ca mama ei, Sadhna

| Ballet a răspuns (pentru lakrymotsa):

Bine, faza cu Alekh este total deplasata. Nu putea sa sufere un soc atat de puternic.
Este prea dramatic. Si toate astea doar ca sa nu se termine... Fiindca au facut'o sa moara doar pentru ca nu aveau ce sa mai faca, sunt sigura.

| lakrymotsa explică (pentru Ballet):

Da...Si o sa moara si Ranveer, cred ca stii...nu? Si Ragini o sa se casatoreasca cu prietenul lui Ranveer,Anmol,pentru ca Ranveer moare cand niste bolovani cad peste ei, si el vrand sa il salveze pe Anmol, a murit.

| Ballet a răspuns (pentru lakrymotsa):

Din cate vad azi, Ragini nu e prea indragostita de asa-zisul *Anmol*.

| lakrymotsa explică (pentru Ballet):

Da.Nimanui nu`i place.

| YoCookieMonster a răspuns:

E nasol acum ca a murit Sadhna.Eu sincera sa fiu cred ca actrita avea alte preocupatii si de asta a vrut sa iasa din film.Mie imi pare tare rau de moartea Sadhnei! Si acum filmul nu mai are de ce sa se numeasca culoarea fericirii,fiindca Sadhna, care era jumatate din culoarea fericirii.Mie sincera sa fiu nu imi place de Ragini, nici de Tamanna.Mie mi-a placut tare Kushi.Si ai dreptate ca fetita a avut aceeasi soarta ca mama ei,fiindca si Sadhnei i-a murit mama si tatal, si la Kushi doar mama nu si tatal, dar e cam acelasi lucru.Si mie nu stiu sa-mi fii placut de alta actrita mai mult decat Sara Khan! E de o frumusete rara! SI SPER CA MACAR IN VISUL LUI ALEKH SAU LUI KUSHI SA APARI! LOVE YOU SADNA:X:X:X:X:X:*:*:*

| lakrymotsa explică (pentru YoCookieMonster):

Da...ce ma enerveaza cel mai tare e Sakshi.E tampita, a vrut sa o inchida pe biata Kushi.E o nebuna

| YoCookieMonster a răspuns:

DA! Imi ziceam eu intr-o zi cand ma uitam ce nenorociri face tampita asta de Sakshi,si incem sa injur prin camera! Ce i-o fi facut Kushi de nu o lasa, ca ea nu a gresit cu nimic, decat Vasu.Si Malti in loc sa-i spuna lui Vasu ca Sakshi e gravida, sta sa ascunda ca Vinu a calcat un om.Nu e ceva care sa ascunzi fata de familia ta,ca ai calcat un om, fiindca ei te pot ajuta! Si in ultimul episod, Tarun le pune pistolul la cap lui Kushi! E o porcarie!

| lakrymotsa explică (pentru YoCookieMonster):

Ai mare dreptate.
Si da e o foarte foarte mare PORCARIE. ...si Malti e putin...cam prostuta.Fiindca crede in nebuna de Sakshi,adica,ai vazut si tu cand a dus-o pe Malti la spital,era prietenul lui Tarun, Ajay parca.E o mincinoasa, daca era Sadhna era asa de frumos.

| lakrymotsa explică (pentru YoCookieMonster):

Daaa.Ai mare dreptate... Daca era Sadhna era asa de frumos filmul...happy Asta e.

| YoCookieMonster a răspuns:

Si mai stiu ca in ultimul episod, Sakshi, cand dorm Aleckh si Kushi(m rog cand isi revine Aleckh)spune ceva in gand uitandu-se in fotografia Sadhnei.Nu am inteles fiindca n-are subtitrare,dar cred ca era ceva de rau(fiindca e Sakshi). Adica chiar asa e o porcarie ca Sadhna nu mai e in film, fiindca era misto, ca erau surorile fericite

| lakrymotsa explică (pentru YoCookieMonster):

Da? Sakshi oricum e nebuna. Am vazut in publicitate, ca miercuri 30 noiembrie ultimul episod din culoarea fericirii.

| lakrymotsa explică (pentru YoCookieMonster):

Nu pot sa iti trimit mesaj, nu stiu de ce. Nu stiu ce episod.Nu ma uit la numarul episoadelor. Poate vrei sa devenim prietene? Daca da trimite-mi id tau pin mesaj, ca eu nu pot sa iti trimit.

| ayramredcode a răspuns:

Pacat cu P mare...filmul nu mai are nici un farmec fara Sadhna! Sincer nu voi mai urmari filmul!

| lakrymotsa explică (pentru ayramredcode):

Da.filmul nu mai are niciun farmec.Aleckh a innebunit.Fiica ei are aceeasi soarta ca Sadhna. Este si drama si frumos dar e si un film cam nereusit pentru ca a murit personajul principal,adicaa nu puteau sa-i faca niste operatii? sa ii puna alta inima? Sa fim seriosi.

Filmul a fost este si va fi un film minunat dar daca Sadhna era vie impreuna cu Aleckh,Ragini,Ranveer,Cu fiica ei Kushi, cu nepotica ei Tammy, era super frumos.