| Theo94 a întrebat:

Ati vazut filmul Avatar 2 : the way of water, daca da cum vi s-a parut, sau cum vi s-a parut in comparatie cu primul.

9 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Sincer? Mai slab ca primul. Sau poate m-am plictisit eu de reluarea unui film asemanator?

| Theo94 explică (pentru Salontanul):

Mie mi-a placut, oricum al treilea este deja facut va fi lansat in 2024, si daca ies incasarile cum trebuie o sa faca pana la al cincilea sau al saselea.

| Salontanul a răspuns (pentru Theo94):

Probabil ma plictisesc eu mai repede! Fiecare cu gusturile lui. Sa fii sanatos!

| Theo94 explică (pentru Salontanul):

Mersi la fel!

Răspuns utilizator avertizat
| DonEduardo a răspuns:

Eu l-am vazut azi si pot sa spun ca mi-a placut.

| Fantaspirit a răspuns:

Film de copii

| Salontanul a răspuns (pentru Fantaspirit):

Uneori trebuie si la batranete sa ai spirit de copil. Altfel damblagesti. La 30-40 de ani inca ma uitam la desene animate dar si la Love Story (film care a facut furori in tineretea mea).

| zglobiu a răspuns:

Prea multe filme fantastice in ultimii ani. E suprasaturatie.

Filmul e bun, nimic de zis. Dar prea multe fantezisme in filme. Nu mai apar filme normale. Doar inchipuiri, povesti cu superputeri si eroi, semizei, fiinte superioare. De parca oamenii sunt dati la o parte, nu mai prezinta interes.