| MelissaTheNiece13 a întrebat:

Salut.
Voi ați văzut filmul Avatar 2 The way of The Water?
Ce părere aveți despre el?
Mie mi-a fost și frica dar e un film fain.
Îl recomand.

Răspuns Câştigător
| Theo94 a răspuns:

L-am vazut si mi-a placut, al treilea este deja facut si o sa fie lansat in 2024, celelalte nu stiu daca sunt deja filmate dar vor aparea in 2026 si 2028, cel putin asa se spune acum.

4 răspunsuri:
| RoCkKiD a răspuns:

Am rezistat cu greu 3 ore in sala, a fost printre cele mai plictisitoare filme pe care le-am vazut la cinema.

| RAY a răspuns:

Vrei sa il vezi si tu?
e deja pe internet gratis si subtitrat, din ce am citit e acelasi poveste, multe efecte, acelasi poveste de duzina, de ce sa iti fie frica pe bune

| Violleta2022 a răspuns:

L-am vazut si mi-a placut, desii prima parte a fost mult mai buna decat ce-a de a doua.

Răspuns utilizator avertizat