| razadeluna a întrebat:

Cine a vazut filmul Avatar? cum e? foarte bun?

Răspuns Câştigător
| Larette a răspuns:

Cred ca este cel mai bun film pe care l-am vazt in viata mea.si am vazut foarte mult. Titanic a trecut. a venit era Avatar. E superb filmul! James Cameron este un geniu!

10 răspunsuri:
| JeSa a răspuns:

Fratele meu l-a vazut, si a
zis ca "SF-ul a fost exceptional", s-o meritat baniihappy pe bilet...

| Pho3nix a răspuns:

Nu trebuie sa fii fan al filmelor SF ca sa-ti placa Avatar.
Are o poveste impresionanta si o actiune bine conturata.
James Cameron ne duce intr-o lume la care noi nici nu visam.
O sa-ti placa.winking

Shin
| Shin a răspuns:

E ora 02:22 si tocmai am intrat pe usa, am venit de la Avatar IMAX 3D a doua oara tongue. Nu ai ce sa-i reprosezi, este o capodopera happy
Numai bine, Shinwinking

Shin
| Shin a răspuns:

Dap, Jamesc Cameron scoate capul odata la 10 ani si ne tranteste cate-un film d-asta de te lasa cu gura-n podea tongue
Shinwinking

| muffin94 a răspuns:

L-am vazut la cinema 3D merita vazut e pur si simplu bestial filmul love struck unul din preferatele mele

| muffin94 a răspuns:

L-am vazut la cinema 3D merita vazut e pur si simplu bestial filmul love struck unul din preferatele mele

| mcandr3y a răspuns:

E foarte tare filmul! L-am vazut azi si a fost bestial! Povestea e foarte interesanta iar peisajele incredibile! Merita toti banii! Daca il vezi, sa il vezi la cinema 3D (IMAX)!

| ana0metalhead a răspuns:

Nu l-am vazut. dar vreau sa-l vad. am auzit de la multe persoane ca cica ar fi bestial. si foarte interesant

cand am sa am timp primul lucru e sa ma uit la acest film ( se gaseste pe netwinking

| alexandra_6462 a răspuns:

Daca esti amatoru fantasticului e cel mai tare film, sa te uiti merita dar in varianta hd. Altfel e pacat.

| dragos...100% a răspuns:

E foarte fain filmul avatar mai ales la sfarsit. E cel mai vandut fil din 2009-2010