| XxAndreutzaXx a întrebat:

Auziti stie careva cand apare h2o just add water season 4 pe disney channel?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
8 răspunsuri:
| Maria_8895 a răspuns:

Cam pe la inceputul lui 2010 funda?

| Iulika96 a răspuns:

Poi prin 2011 ...asteapta sa zica intai pe canalul de televiziune ceva despre el...pana atunci te poti uita pe you tube sau internet.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

| SalvatoreLeon a răspuns:

Nu stim exact undeva scrie ca o sa fie in alta parte ca nu dar ceea ce stiu exact este ca inca s-a apucat de filmari si aproape au terminat va aparea in 2013 un serial aproape identic cu aceste doar ca nu e cu aceeasi actori se numeste Secretul Insulii Mako tot cu 3 sirene si cu puteri pentru mai multe informatii lasati-mi mesaj

| LICURICI_2701 a răspuns:

Nu exista sezonul 4 pentru ca actorii sunt prea batrani sad

| Adriana11_9573 a răspuns:

Uitati-va si voi la youtube.com... eu am gasit o parte dintr-un episod din sezonul 4. Uite-l: http://www. youtube.com/watch? v=6Z9kgeUwCeI&feature=related